Życie w harmonii i zgodzie z naturą to odpowiednie nawyki żywieniowe, pielęgnacja kosmetykami pozbawionymi sztucznych dodatków, ale także całe mnóstwo małych wyborów na co dzień mających wpływ zarówno na nas, jak i na środowisko. Jeśli nie jest Ci obojętna kondycja naszej planety i starasz się robić to, co dla Ciebie najlepsze, to sprawdź butelki na wodę wielokrotnego użytku Hola Care. To ekologiczna i stylowa alternatywa dla tradycyjnej wody w jednorazowym plastiku, która pozwoli zadbać o własne zdrowie i oszczędności w przyjaznej dla środowiska formie.

Opcje przeglądania
Producent

Skąd pomysł na butelki na wodę wielokrotnego użytku?

Trendy dotyczące zdrowego stylu życia i troski o środowisko naturalne nie wynikają jedynie z mody, ale przede wszystkim z rosnącej świadomości konsumentów. Zmiana przyzwyczajeń dotyczy z kolei nie tylko nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych, ale też codziennych wyborów i małych, pozornie nieznaczących kwestii. Mając to na uwadze, w Hola Care nie ograniczamy się jedynie do produktów kosmetycznych, ale także prezentujemy pomysły na lepsze i bardziej przemyślane akcesoria codziennego użytku, dzięki którym zadbasz zarówno o siebie, jak i o naszą planetę. Jednym z przykładów są butelki na wodę wielokrotnego użytku, które możesz znaleźć w niniejszej kategorii. Ze względu na zróżnicowane preferencje i potrzeby, masz możliwość wyboru pomiędzy designerską, ale elegancką butelką wykonaną z bezpiecznego plastiku wolnego od BPA, a stylowym szklanym modelem z uchwytem i etui w komplecie.

Ekologiczne butelki na wodę w trosce o Ciebie i środowisko

Naszą planetę zalewa fala plastiku, powodując stopniową dewastację środowiska naturalnego. To jedna kwestia. Kolejną jest szkodliwość plastiku na wodę w jednorazowych butelkach, co może nawet odbić się na zdrowiu! Okazuje się bowiem, że pod wpływem promieniowania ultrafioletowego szkodliwe związki chemiczne z bisfenolem A na czele przedostają się do wody, a wraz z nią do organizmu. Kupowanie wody w jednorazowych plastikowych butelkach jest jednak silnie zakorzenionym przyzwyczajeniem u wielu osób, na co wpływ ma przede wszystkim wygoda i wszechstronna dostępność produktów tego typu na sklepowych półkach. Alternatywne rozwiązanie w postaci butelek na wodę wielokrotnego użytku dopiero od niedawna zyskuje w Polsce coraz szersze grono zwolenników. Ludzi podejmujących ten świadomy wybór jest coraz więcej. Teraz przyszedł czas na Twój ruch.

Eleganckie butelki na wodę w wersji szklanej i plastikowej

Wielorazowa butelka na wodę Hola Care to nasza propozycja dla Ciebie. Łączy ona w sobie stylowy design i funkcjonalność z troską o zdrowie i środowisko naturalne. Pierwszy model to szklana, elegancka butelka z wygodnym uchwytem o pojemności 420 ml. W zestawie dołączone jest do niej czarne etui, dzięki któremu nabiera ona charakteru. Druga opcja to minimalistyczna butelka 300 ml wykonana z ekologicznego plastiku bez dodatku bisfenolu A (BPA). Jest ona dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Obie propozycje charakteryzują się ponadczasową, elegancką formą, a także starannym wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Są więc nie tylko trwałe i poręczne, ale także wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu, gdyż wymagają jedynie mycia co jakiś czas pod bieżącą wodą.

Dlaczego warto zmienić nawyki i sięgnąć po wielorazowe butelki na wodę?

Kupno butelki na wodę Hola Care przeznaczonej do wielokrotnego użytku to nie tyle zakup, a inwestycja niosąca ze sobą szereg korzyści. Pierwszą z nich jest oczywiście aspekt zdrowotny – rezygnując z picia wody butelkowanej, mamy pewność, że wraz z płynem nie dostarczamy swojemu organizmowi zawartych w zwykłym plastiku szkodliwych składników, wpływających negatywnie na gospodarkę hormonalną, metabolizm i płodność. Pozytywne zmiany, wynikające z korzystania z wielorazowych butelek na wodę, szybko odczuje także Twój portfel, jako że napełnianie wodą własnej butelki pozwala sporo zaoszczędzić. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym argumentem jest troska o środowisko naturalne, nikomu nie trzeba bowiem tłumaczyć jakie spustoszenie naszej planety powoduje wszechobecna nadprodukcja plastiku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl