Rok 2020 w Hola Care
Rok 2020 w Hola Care

Koniec roku zwyczajowo wiąże się z podsumowaniem i snuciem planów na kolejny. Dlatego i my postanowiłyśmy podsumować rok 2020 w naszym wpisie.

A działo się w nim naprawdę wiele. Dla nas oczywiście priorytetem były produkty Hola Care :)

I patrząc wstecz...

...udało nam się wyprodukować i wprowadzić do sprzedaży nową piankę do twarzy dla cery tłustej i mieszanej, która szybko skradła Wasze serca. Dodatkowo poszerzyłyśmy linię kosmetyków MEN. Zadbałyśmy o męski charakter naszych holkowym produktów i okazało się, że był to strzał w 10. 

Zestaw MEN krem oczyszczający i pianka zgarnęły tytuł laureata „Męski sztos”. Z dumą chwalimy się tym osiągnięciem. 

W 2020 propagowałyśmy świadomą higienę intymną. Temat dość niszowy i często pomijany ale my wiedziałyśmy, że o dobrych preparatach do „intymnej” trzeba mówić głośno i wszędzie. Dlatego zdecydowałyśmy się na udział w konkursie „Diament Beauty”, do którego zgłosiliśmy oczywiście naszą Delikatną Piankę do higieny intymnej Nagietek Lekarski. I.... nie mogło być inaczej :) pianka została doceniona przez ekspertów, zarówno za jej skład jak i jakość produktu. 

Tym samym tytuł „Diament Beauty 2020” został przypisany właśnie jej - piance do higieny intymnej.

Ale chyba sami przyznacie, że ten rok przyniósł każdemu z nas wiele nieprzewidzianych zdarzeń. Pandemia na dobre zmieniła bieg codziennego rytmu, do którego byliśmy przyzwyczajeni. Nam dała niezłą lekcję życia. I chociaż pokrzyżowała niemal wszystkie nasze plany... staramy się wyciągać wnioski nawet z tych nieco gorszych momentów i mimo wszystko szukać pozytywów. Tak to już jest w tej Holce - pozytywne myślenie króluje nawet nad pandemią ;) 

Ale nie będziemy też udawać, że wszystko jest w porządku gdy tak naprawdę nie jest. Jak to już zostało powiedziane nieraz.... „czasami trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść” ;) I tak my w Nowy Rok 2021 wkraczamy z zawieszeniem naszej dotychczasowej działalności związanej z produkcją kosmetyków Hola Care. Ale, ale... dajemy sobie czas na stworzenie nowych receptur, być może całkiem nowych kosmetyków, które podbiją Wasze serca, duszę i ciało :)

Oczywiście nie zrezygnujemy z dotychczasowych założeń i nie zmienimy receptur kosmetyków, które są częścią Waszej codziennej pielęgnacji. Ale czujemy też, że to najlepszy czas na chwile wyciszenia i poszukania produktów, dzięki którym stworzymy pełne linie pielęgnacyjne. 

Zatem nie odpuszczamy, a wręcz przeciwnie! 

Życzymy Wam aby Nowy Rok 2021 przyniósł dużo radości i konkretną dawkę pozytywnej energii! 

 

Baśka i Jola 

 

...czyli niezastąpiony Team Hola Care 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl