Jesienna pielęgnacja
Jesienna pielęgnacja

Dzisiaj na warsztat bierzemy jesienną pielęgnację! Rozbieramy ją na części pierwsze i zastanawiamy się nad tym... Czy pielęgnacja skóry twarzy powinna zmieniać się w ciągu roku?

 

Ten rok przyniósł nam sporo niespodziewanych zmian. Nagle musieliśmy zmienić swoje przyzwyczajenia i dostosować się do ogólnie przyjętych reguł. A czy zmieniliśmy przyzwyczajenia pielęgnacyjne ? Czy była taka potrzeba?

 

Pielęgnacja skóry twarzy powinna być dostosowana do potrzeb konkretnego „przypadku”. Tutaj bierzemy pod uwagę kondycję skóry, warunki w jakich żyjemy i pracujemy. Potrzeby pielęgnacyjne osoby pracującej zdalnie, która spędza niemal cały dzień w zamkniętym pomieszczeniu są inne niż osoby, która cały dzień pracuje na zewnątrz będąc bezpośrednio narażona na zmienne warunki atmosferyczne. ... Więc tutaj sprawa banalnie prosta - idziesz do drogerii, bierzesz krem przeciwzmarszczkowy i wychodzisz... zaczyna się komplikować!

 

Obecnie drogeryjne półki wypełnione są rozmaitymi kosmetykami. Dlatego wybór odpowiedniego krem wcale nie jest łatwy. Na dodatek możesz sięgnąć po krem lub serum, możesz też wybrać krem i serum. Jaki wybór jest najlepszy ? To wszystko uzależnione jest od Twojej skóry.

 

Jak wiecie w Hola Care stawiamy przede wszystkim na naturalne kosmetyki i do tego wyboru też namawiamy i Was! Szukając odpowiedniego kosmetyku na jesień zastanów się jakie powinien spełniać kryteria. Jeśli spędzasz dużo czasu na zewnątrz postaw na zabezpieczenie skóry przed wiatrem, smogiem i niskimi temperaturami. Weź pod uwagę to czy Twoja twarz okryta jest szalikiem lub maską, czy też masz możliwość pozostawienia jej odkrytej. Jeśli jednak home office wypełnia Twój cały dzień to pamiętaj o tym, że w sezonie grzewczym skóra też reaguje na suche powietrze w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Na początku wpisu postawiłyśmy sobie pytanie czy wybierając krem należy kierować się porą roku? W Holi wyznajemy zasadę doboru do potrzeb skórnych jednak nie zaprzeczamy temu, że zmieniające się warunki atmosferyczne też mają ogromny wpływ na wybór pielęgnacji. Ale spokojnie! Nie wpadajcie w panikę w lipcu gdy żyjecie kremu kupionego na wiosnę ! Wystarczy dodatkowo zabezpieczyć skórę kremem z filtrem aby w pełni cieszyć się z uroków słonecznej pogody.

 

A jeśli szukasz mega wydajnego i ultra lekkiego naturalnego kremu to koniecznie sprawdź naszą ofertę 😍

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl