Czy pielęgnacja kosmetykami naturalnymi jest skuteczna ?
Czy pielęgnacja kosmetykami naturalnymi jest skuteczna ?

Co sprawia, że kosmetyki naturalne stały się tak popularne? Czy faktycznie naturalna pielęgnacja jest w stanie dorównać produktom stworzonym z syntetycznych substancji?

 

Niegdyś naturalne surowce były kojarzone jedynie z medycyną naturalną. Głównie ich wykorzystaniem trudnili się szamani, korzystając z ich największej moce. Obecnie mamy możliwość dokładnego zbadania surowców naturalnych i wykorzystania ich cudownych właściwości, które nierzadko są naprawdę potężne. Dlatego aby pielęgnacja naturalna była skuteczna i bezpieczna należy sięgnąć po sprawdzone produkty. W tej dziedzinie nie ma miejsca na przypadkowe połączenia i produkcję metodą prób i błędów. Perfekcjonizm i wiedza to clue dobrych kosmetyków naturalnych.

 

W Hola Care produkujemy kosmetyki naturalne w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych technologów, dlatego nasze receptury są dopracowane w każdym calu. Decydując się na pielęgnację kosmetykami naturalnymi masz pewność, że jest ona skuteczna i bezpieczna. Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że kosmetyki naturalne dorównują a nawet przewyższają swoją skutecznością produkty wytwarzane z chemicznych substancji.

Kosmetyki naturalne działają powierzchniowo – co łatwo można zauważyć „gołym okiem” ale też stymulują to czego nie widzimy i nie czujem. Stymulują odnowę białek, czy regulują wydzielanie sebum.

Wszystko uzależnione jest od użytych substancji aktywnych oraz ich ilości. My postawiłyśmy na maksymalną skuteczność dlatego nasze kremy, pianki do twarzy i pianki do higieny intymnej zawierają maksymalną możliwą ilość substancji aktywnych.

Ekologiczne rozwiązania i skuteczność sprawiają, że kosmetyki naturalne zyskały swoją popularność i stały się konkurencją dla pielęgnacji wykorzystującej chemiczne rozwiązania. Cieszy nas fakt, że nasi klienci sięgają świadomie po naturalne kremy do twarzy i pianki. Kierują się ich skutecznością, konsystencją, składem i przyjemnością użycia.

 

Jak szybko i naturalnie zregenerować skórę po wakacjach?

 

Jeśli czujesz, że Twoja skóra jest szorstka, matowa i spięta a na dodatek pojawiają się na niej zmarszczki w okolicy oczu i ust oznacza to, że Twoja cera potrzebuje naturalnej dawki nawilżenia. W Hola Care użyłyśmy właściwości ekstraktu z kwiatów chabra bławatka aby sprostać potrzebom cery suchej i odwodnionej.

 

Koniecznie sprawdź nasz niezawodny set:

znajdziesz go tutaj :D

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl